• Aktualnosci

zajawka m

Stowarzyszenie Studentów Marketingu i Zarządzania jest pomysłodawcą wielu ciekawych inicjatyw. Jedną z nich była II edycja Mapy Akademickiej.  Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu wzięła udział w tym przedsięwzięciu.

 

 

 

zajawka m2

Trwa letnia rekrutacja na studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Studia rozpoczynające się od marca są dobrą okazją dla tych, którzy nie chcą czekać aż do października.

zajawka m

I etap XI Edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu nadal trwa. Jeśli interesujesz się branżą TSL i jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, spróbuj koniecznie swoich sił i skorzystaj z możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy.

 

zajawka m

I etap IX Edycji Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu nadal trwa. Jeśli interesujesz się branżą budowlaną i jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, spróbuj koniecznie swoich sił i skorzystaj z możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy.

 

zajawka m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2021 - Portal dla maturzysty