• Aktualnosci

zajawka m

Kierunek Logistyka w MWSLiT to gruntowne przygotowanie do pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, koordynacją i organizacją transportu.

 

 

zajawka m

Stypendium Solidarnościowe dla studentów i doktorantów, przyznawane jest obywatelom polski oraz cudzoziemcom studiującym na wrocławskich uczelniach publicznych i niepublicznych i działającym na rzecz wolności obywatelskich oraz przemian demokratycznych w Europie i na świecie.

 

 

 

 

 

 

 

zajawka m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu kolejny raz została uhonorowana certyfikatem Uczelnia Liderów oraz wyróżnieniem nadzwyczajnym Obywatelska Uczelnia. To już dwunasty raz, kiedy MWSLiT we Wrocławiu znalazła się w gronie najlepszych uczelni w kraju.

 

zajawka m

Drodzy Maturzyści!

5.07.2022 r. poznaliście wyniki egzaminów maturalnych. Teraz możecie składać aplikacje rekrutacyjne na swoje wymarzone uczelnie i wybrane kierunki studiów.

 

zajawka m

MWSLiT we Wrocławiu po raz kolejny w Rankingu Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2022 zdobyła bardzo wysoką pozycję potwierdzającą, iż jest najlepszą uczelnią logistyczną Polsce.

 

 

 

© 2022 - Portal dla maturzysty