• Aktualnosci
zajawka_m13.03.2023 r. Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu wręczono Certyfikaty Studia z Przyszłością. Koncert finałowy odbył się w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele uczelni wyższych z całej Polski. MWSLiT we Wrocławiu reprezentował dr inż. Piotr Saska.
zajawka_m

16 marca 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się VIII Międzyszkolny Turniej Logistyczny. 

zajawka_m14 marca 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się stopień centralny tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
zajawka_mZ okazji Dnia Kobiet, przedstawiciele Koła Naukowego LOGISTIQUA działającego w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, wręczali wszystkim paniom przepiękne tulipany i słodki upominek.
zajawka_m21.02.2023 r. rozpoczął się II etap Olimpiady Budowlanej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Podczas tego etapu uczniowie mierzą się z kolejnym testem, tym razem składającym się z 20 pytań, gdzie poprawnych odpowiedzi w jednym pytaniu może być już kilka.
© 2022 - Portal dla maturzysty