• Olimpiada_Logistyczna_2024

ORGANIZATOR OLIMPIADY:

 

 

PATRONAT MERYTORYCZNY:

 

 

 

Log24.pl to portal numer 1 w Polsce dla menedżerów logistyki, transportu i produkcji. Powstał on jako cyfrowe przedłużenie działalności Wydawnictwa Eurologistics. Naszą ambicją było jednak stworzenie czegoś więcej, niż tylko serwisu informacyjnego dla branży TSL i produkcyjnej Oprócz najświeższych informacji, znajdą Państwo u nas także obszerne, merytoryczne artykuły na temat zarządzania łańcuchem dostaw, branżowe raporty, podsumowania rynkowe czy też komentarze ekspertów.

 

Log24.pl to także miejsce, za pomocą którego będziemy informować o nadchodzących konferencjach, warsztatach i seminariach, przeznaczonych dla menedżerów z branży TSL i produkcyjnej. Wierzymy bowiem, iż cyfrowa rewolucja nie spowoduje wyczerpania się formuły biznesowych wydarzeń eksperckich. Wręcz przeciwnie, w epoce digitalizacji spotkania twarzą w twarz staną się jeszcze cenniejsze i dadzą ich uczestnikom szanse na czerpanie wiedzy z najlepszych źródeł.

 

Integralną częścią portalu jest baza firm, oferujących produkty i usług dla całego łańcucha dostaw. Dla menedżerów odwiedzających portal to sposób na szybkie znalezienie rozwiązań, niezbędnych do optymalizacji działania i obniżenia kosztów w swoich firmach. Dla dostawców to z kolei okazja do zaprezentowania swojej oferty w innowacyjny sposób. Posiadanie profilu firmowego na Log24.pl pozwala bowiem nie tylko na znalezienie się w bazie, ale też na publikację newsów i artykułów na temat swojej firmy i wykorzystanie pełnego potencjału content marketingu.

 

Log24.pl to również miejsce, gdzie znajdą Państwo elektroniczne wydania naszych czasopism – Eurologistics, Truck&Business Polska oraz Logistyki Produkcji. Wydawane przez nas czasopisma stanowią skarbnicę wiedzy na temat logistyki, magazynowania, transportu, produkcji, cyfryzacji. Dzięki e-wydaniom, mają Państwo dostęp do najnowszych numerów w każdym miejscu i w każdej chwili.

 

Strona www: www.log24.pl

© 2024 - Portal dla Maturzysty